Gratulujemy judokom z ANS!
Ponad 250 zawodników z 47 uczelni zmierzyło się podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Judo. Zawody odbyły się po raz czwarty w Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile. Reprezentacja z ANS pod trenerskim okiem spisała się na medal... a nawet na cztery medale!
Złoto dla uczelni wywalczyli Paula Kułaga, Martyna Brzyńska i Adam Stodolki, a brązowy medal zdobył Jakub Serwatka. Serdecznie gratulujemy!
Dziś zawodnicy wraz z Rektorem Uczelni dr hab. Donatem Mierzejewskim, prof. ANS oraz Prorektorem dr Pawłem Dahlke, Kierownikiem Uczelnianego Centrum Sportu i Rekreacji mgr Andrzejem Grzesikiem oraz trenerem Józefem Jopkiem spotkali się z prezydentem Piły Piotrem Głowskim, który osobiście pogratulował zawodnikom i podziękował za ich pracę, która przekłada się na wspaniałe wyniki.
Z dumą przyglądamy się takiemu rozwojowi młodych pilan!

