Plan rewitalizacji zieleni w mieście
Spotkanie poświęcone realizacji „Planu rewitalizacji zieleni Miasta Piły”, odbyło się dzisiaj w ratuszu. W rozmowach na temat piskich parków, skwerów, trawników oraz zielonych pasów drogowych uczestniczyli: prezydent Piotr Głowski, zastępcy prezydenta Beata Dudzińska i Krzysztof Szewc, sekretarz gminy Roman Szarzyński oraz reprezentujący Zarząd Dróg i Zieleni dyrektor Miron Tadych i jego zastępca Rafał Lisiecki.

