Logo Urzędu Miasta Piły

Koncert zespołu "Na górze"

Zapraszamy na koncert zespołu "NA GÓRZE", który odbędzie się w sobotę, 30 lipca o 18:00 na scenie wędzarni ryb Dwa Braty na terenie OTW Płotki.

Opuszczony budynek, ściany w kolorowym napisach zrobionych sprayem. Na środku pięć osób, dwóch muzyków z gitarami, jeden mężczyzna z megafonem, jeden gra na klawiszach postawionych na oknach, inny na bębnie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia