Logo Urzędu Miasta Piły

Odbierz darmową sadzonkę drzewa lub krzewu w Vivo! Piła

W najbliższy czwartek rusza 4. odsłona ogólnopolskiej inicjatywy #sadziMy, której celem jest uświadomienie społeczeństwu, jak ważne dla prawidłowego funkcjonowania środowiska jest zalesianie terenów. 

Ponownie z przyjemnością włączyliśmy się w tę proekologiczną akcję. W tym roku mamy dla Was ponad 1 000 sadzonek drzew i krzewów do posadzenia w dowolnym miejscu. Dostępne będą m.in.: grab, brzoza, czereśnia ptasia, dąb bezszypułkowy, sosna, jawor, jarzębina, świerk czy buk. Odbierzecie je w  dniach 29-30 września, w godz. 10:00-15:00, w strefie food court.

Koordynatorami wydarzenia będą Nadleśnictwo Kaczory oraz Zdrojowa Góra.

Dłonie i wyrastająca z czarnej ziemi zielona roślinka.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia