Logo Urzędu Miasta Piły

Spotkanie z Prezydent Zabrza Małgorzatą Mańką- Szulik

Przedstawiciele miasta Piły mieli przyjemność spotkać się z Prezydent Zabrza, Małgorzatą Mańką-Szulik oraz Dorotą Kosińską, zastępcą Naczelnika Wydziału Promocji, Turystyki i Sportu.

 

 Mężczyzna i kobieta stoją w pokoju, pozują do zdjęcia.


Wizyta w Pile była okazją do podjęcia rozmów o finansowaniu samorządów, wyzwaniach jak również aktualnie występujących trudnościach, którym samorządy terytorialne starają się sprostać. Podczas spotkania goście z Zabrza mieli także okazję odwiedzić budynek Regionalnego Centrum Kultury w Pile, bazę rehabilitacyjną HSA na Płotkach oraz Centrum Zastosowań Światła Signify w Pile.

 

 Dwie Kobiety pozują do zdjęcia, w tle widać logo RCK PIła, oraz dwie białe doniczki z kwiatami. Po bokach widać wystawę fotograficzną.

 

Istotnym elementem spotkania była chęć podjęcia działań integracyjnych oraz wymiany doświadczeń dwóch odległych, różnych regionów Polski, z których każdy wnosi swoje dziedzictwo kulturowe i społeczne.

 

Na różnokolorowej ścianie do zdjęcia pozuje mężczyzna i dwie kobiety. Przy nich widać rzeźbę. Stoją na tle niebieskiej ściany, nad nimi znajduję się zielona przeszklona ściana z balkonem.

 

Współpraca miast pozwoli przyczynić się do promocji regionów i budowania świadomości lokalnej oraz integracji pokoleniowej.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności