Logo Urzędu Miasta Piły

Najlepsi polscy akademiccy judocy znowu spotkają się w Pile

Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo to prestiżowa impreza sportowa, w której uczestniczą najlepsi zawodnicy w kraju. W mistrzostwach wezmą udział studenci uniwersytetów, politechnik, akademii i innych szkół wyższych.  Wielu z nich to aktualni mistrzowie Polski, Europy, uczestnicy uniwersjad, pucharów świata i Europy.

Plakat promujący Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo. 1 - 4 kwietnia 2022 r. Kobieta w stroju sportowym judo.

W tym roku zawody trwać będą od 1 do 3 kwietnia 2022 r. i odbędą się, jak w latach ubiegłych, na hali sportowej Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile (dawniej - Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile). Pilska uczelnia znowu wystawi silną grupę zawodników, którzy ponownie walczyć będą o wysokie miejsca na podium.

Uroczyste otwarcie zawodów odbędzie się 2 kwietnia, o godz. 10.00.




powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności