SIM ogłasza przetarg na budowę nowego budynku mieszkalnego przy ul. ppłk. Aleksandra Kity

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Pile Sp. z o.o. ogłosiła postępowanie przetargowe dotyczące realizacji inwestycji mieszkaniowej przy ul. ppłk. Aleksandra Kity w Pile. Przedmiotem zamówienia jest budowa czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z pełną infrastrukturą towarzyszącą.
Inwestycja obejmuje powstanie 27 mieszkań wyposażonych m.in. w balkony oraz windę osobową. Projekt zakłada także pełną dostępność budynku i części wspólnych dla osób z niepełnosprawnościami, seniorów oraz osób ze szczególnymi potrzebami.
W ramach przedsięwzięcia wykonawca będzie odpowiedzialny również za realizację infrastruktury technicznej i zagospodarowanie terenu. Zakres inwestycji obejmuje m.in. budowę przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, energetycznych i cieplnych, instalacji fotowoltaicznej, miejsc postojowych, placu zabaw, terenów rekreacyjnych oraz remont nawierzchni drogi dojazdowej. Lokale mieszkalne zostaną wykończone „pod klucz”, w tym wyposażone w stolarkę drzwiową, panele podłogowe, biały montaż oraz kuchnie indukcyjne z piekarnikami.
Termin składania ofert został wyznaczony na 19 czerwca br., godz. 9:00. Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest w terminie do 18 miesięcy od dnia podpisania umowy z wyłonionym wykonawcą.
Szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na platformie zakupowej prowadzonego postępowania oraz na stronie internetowej SIM w Pile.
