Logo Urzędu Miasta Piły

Serce WOŚP bije w Pile!

W  naszym mieście odsłonięty został wyjątkowy kamień z tablicą – sercem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który znajdziecie w rejonie skateplazy. To symbol społecznego zaangażowania, empatii i wspólnoty, które od ponad trzech dekad jednoczą Polaków w ramach WOŚP. Serce przypomina o tym, że pomaganie nie zna granic wieku, miejsca ani czasu – liczy się tylko dobra wola i wspólne działanie.

Fundatorem tego pięknego symbolu jest pilski przedsiębiorca Jerzy Cerba!

Na uroczystości pojawił się sam Jurek Owsiak, a razem z nim przedstawiciele sztabów WOŚP z Piły i Szydłowa, młodzież i seniorzy. To wydarzenie to nie tylko pamiątka, ale i przypomnienie, że każde serce ma moc pomocy i warto grać zespołowo!

Już za chwilę znowu ruszymy z puszkami, z uśmiechem i energią na ulice miasta, zaprosimy Was do wspólnych aktywności na rzecz WOŚP, by grać do końca świata i jeden dzień dłużej!  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności