A co po szkole?

___________________
Serdecznie zapraszamy kluby sportowe, szkółki, stowarzyszenia oraz organizacje działające na rzecz dzieci i młodzieży, które jeszcze nie zgłosiły się, a chcą wziąć udział w bezpłatnym pikniku „A co po szkole”, którego celem jest prezentacja lokalnej oferty zagospodarowania czasu wolnego uczniów.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia 2026 r. w godz. 11:00 – 13:00 na bulwarach przy ul. Dąbrowskiego (skateplaza).
Zainteresowanych udziałem prosimy o informację zwrotną do 8 lipca 2026 r. na adres mailowy: mwalek@um.pila.pl.
