Logo Urzędu Miasta Piły

Kolejna Lekcja Przedsiębiorczości już za nami!

Wczoraj w Centrum Konferencyjnym Pilskiego TBS odbyła się kolejna- druga w tym roku - Lekcja Przedsiębiorczości zorganizowana przez Gminę Piła!

Zdjęcia przedstawia grupę ludzi na sali miejskiej. Na scenie stoi mężczyzna- prowadzący, na widowni młodzież.

W ramach przeprowadzonej Lekcji Przedsiębiorczości uczniowe z pilskich szkół mieli okazję uczestniczyć w inspirującym warsztacie nt. “Co gdyby pieniądze nie miały znaczenia?”  poprowadzonym przez parę influencerów - podróżników Zosię Samsel oraz Kubę Tolak - twórców profilu Foxes in Eden.  

Zdjęcie przedstawia kobietę i mężczyznę stojących na scenie. W tle widać prezentację.

Zosia i Kuba własnoręcznie zbudowali kampera, od października 2019 r. żyją w domu na kółkach, zostawili mieszkanie w Polsce i poznają świat, podróżując w stylu vanlife na pełen etat.

Zdjęcie przedstawia kobietę i mężczyznę stojących na scenie, robiących zdjęcie selfie z publicznością.

Podczas spotkania młodzież mogła posłuchać o tym, dlaczego warto mieć oraz spełniać marzenia, o schematach społecznych i wewnętrznej odwadze, a także o tym jak pasja może stać się źródłem utrzymania.

Zdjęcie przedstawia dwie kobiety stojące na scenie sali widowiskowej. W tle widać prezentację.

W ramach spotkania na rozgrzewkę przed prelekcją odbył się konkurs - QUIZ “Przedsiębiorcza Piła”, podczas którego uczniowie sprawdzili swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, pilskiej gospodarki oraz realizowanych przez miasto projektów. Na najlepszych graczy czekały atrakcyjne nagrody, między innymi vouchery na lot szybowcem przekazane przez Aeroklub Ziemi Pilskiej.

Zdjęcie przedstawia grupę ludzi stojącą na scenie sali widowiskowej. Grupa pozuje do zdjęcia grupowego.

Wraz z Zastępcą Prezydenta Miasta Piły Panią Beatą Dudzińską oraz Przewodniczącą Rady Miasta Panią Marią Kubicą dziękujemy za tak liczną frekwencję i aktywny udział!

________________________________________________________________________________

Lekcja Przedsiębiorczości realizowana w ramach przedsięwzięcia: Przedsiębiorcza Piła - Piła na start: organizacja wydarzeń promujących przedsiębiorczość dla młodzieży, będącego elementem projektu pn. „Miasto Piła z nową energią!”. Projekt realizowany jest przez Gminę Piła w ramach Programu Rozwój Lokalny, współfinansowany ze środków Fundusze norweskie i EOG - Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 r. pod hasłem “Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej".

Logotyp Norway Grants - Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności