W Urzędzie Miasta Piły odbyło się spotkanie poświęcone budowie strefy przemysłowej w rejonie lotniska oraz rozbudowie infrastruktury inwestycyjnej na osiedlu Motylewo. W spotkaniu poświęconym koordynacji działań i współpracy uczestniczyli przedstawiciele dostawców energii elektrycznej, gazu, ciepła, usług informatycznych oraz dyrektorzy merytorycznych wydziałów UM Piły.