Logo Urzędu Miasta Piły

Spotkanie z niezwykłą kobietą i jej przyjaciółmi

W ratuszu odbyło się spotkanie z pilanką Magdalena Andruszkiewcz, wicemistrzynią świata  z Paryża we Frame Runningu i multimedalistką innych zawodów w tej dyscyplinie sportu. W spotkaniu z prezydentem Piotrem Głowskim uczestniczyli także rodzice  Iwona i Marek Andruszkiewiczowie oraz trener Roman Marciniak i Katarzyna Klaczyńska, prezes wspierającej sportsmenkę Fundacji Złotowianka.

Gratuluję pani sportowych sukcesów, ale przede wszystkim skutecznej walki z przeciwnościami i własnymi słabościami.  Dziękuję również pani i pani trenerowi za godne reprezentowanie naszego miasta – powiedział prezydent Piotr Głowski, i wręczył M. Andruszkiewicz i R. Marciniakowi upominki w postaci sportowo-turystycznych akcesoriów i miejskich pamiątek.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności