Logo Urzędu Miasta Piły

Zmarł Zdzisław Cebula – były dyrektor Wydziału Administracyjnego Piły

Z przykrością informujemy, że z głębokim smutkiem i żalem powzięliśmy informację o nagłej śmierci Zdzisława Cebuli, wieloletniego pracownika Urzędu Miasta Piły - byłego Dyrektora Wydziału Administracyjnego.


- Zdzisław był osobą niezwykle przyjazną, koleżeńską, zawsze uśmiechniętą, mającą wielki szacunek dla każdego współpracownika. Codziennie zarażał nas swoim optymizmem i sprawiał, że praca stawała się dla nas nie tylko obowiązkiem, ale także przyjemnością. Nigdy nie pozostawił żadnego pracownika bez swojego wsparcia i otoczenia go opieką. Był nie tylko dobrym szefem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem – wspominają pracownicy Urzędu Miasta Piły.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności